Kerastase Chronologiste

Kérastase Chronologiste serisi, lüks ve eksiksiz bir saç bakım deneyimi sunan üstün kaliteli ürünlerden oluşur. Bu seri, saçınıza derinlemesine bakım yaparak yenilenmesini, güçlenmesini ve canlanmasını sağlar.

Chronologiste serisinde yer alan ürünler, zengin içerikleriyle dikkat çeker. İçerdikleri aktif bileşenler arasında bisabolol, hyaluronik asit, vitamin E ve hafif temizleyiciler bulunur. Bisabolol, saçı yatıştırırken hyaluronik asit nemlendirme sağlar. Vitamin E ise antioksidan özelliği ile saça koruma sağlar.

Kérastase Chronologiste serisi ayrıca özel olarak tasarlanmış olan Abyssine molekülüne de sahiptir. Bu molekül, saçın kökünden uca kadar detoks etkisi yaparak saça enerji verir ve sağlıklı büyüme sürecini destekler.

Kérastase Chronologiste Kullanım Süreci

Kullanım talimatlarına gelince, Chronologiste serisinin ürünleri genellikle şampuan, krem ve serum gibi farklı formlarda sunulur. Şampuanı ıslak saça uygulayın ve köpürene kadar nazikçe masaj yapın. Ardından iyice durulayın. Krem veya serumu ise temizlenmiş ve havluyla kurulanmış saça uygulayın ve saç diplerinden başlayarak uçlara doğru masaj yapın. Ürünlerin etkisini artırmak için birkaç dakika bekleyebilir ve ardından iyice durulayabilirsiniz.

Mondykerastase.com üzerinde Kérastase Chronologiste ürünlerinin geniş bir seçimi mevcuttur. Bu platformda her bir ürünün içeriği, kullanım talimatları ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kérastase Chronologiste serisi, saçınıza lüks ve kapsamlı bir bakım sunarak onu yeniler ve canlandırır. Özel formülasyonlar sayesinde saça nem, parlaklık ve güç kazandırır. Bu ürünlerin düzenli kullanımıyla saçlarınız sağlıklı, güçlü ve muhteşem görünecektir.

 

Kerastase Chronologist Huile De Parfum Yenileyici Parfümlü Saç Bakım Yağı 100 ml Kerastase Chronologist Huile De Parfum Yenileyici Parfümlü Saç Bakım Yağı 100 ml

Kerastase Chronologist Huile De Parfum Yenileyici Parfümlü Saç Bakım Yağı 100 ml

Kerastase Chronologiste Huile De Parfum, yenileyici etkisi ile saçlarınızı besleyen ve aynı zamanda..

932,46₺ 1.434,00₺ Vergi Hariç: 777,05₺

Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Yenileyici Saç Maskesi 200 ml Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Yenileyici Saç Maskesi 200 ml

Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Yenileyici Saç Maskesi 200 ml

Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Yenileyici Saç Maskesi 200 mlKerastase Chronologis..

1.014,39₺ 1.560,00₺ Vergi Hariç: 845,33₺

Kerastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant Shampoo Canlandırıcı Banyo Öncesi Bakımı 200 ml Kerastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant Shampoo Canlandırıcı Banyo Öncesi Bakımı 200 ml

Kerastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant Shampoo Canlandırıcı Banyo Öncesi Bakımı 200 ml

Kerastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant Shampoo Canlandırıcı Banyo Öncesi Bakımı 200 ml &..

682,76₺ 1.050,00₺ Vergi Hariç: 568,97₺

Kerastase Chronologiste Serum Universel 40 Ml Kerastase Chronologiste Serum Universel 40 Ml

Kerastase Chronologiste Serum Universel 40 Ml

Kerastase Chronologiste Serum Universel 40 Ml Kerastase Chronologiste Serum Universel, saçlarınız..

2.379,92₺ 3.660,00₺ Vergi Hariç: 1.983,26₺

Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant Yenileyici Isıya Karşı Koruyucu Durulanmayan Bakım Kremi 150 ml Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant Yenileyici Isıya Karşı Koruyucu Durulanmayan Bakım Kremi 150 ml

Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant Yenileyici Isıya Karşı Koruyucu Durulanmayan Bakım Kremi 150 ml

Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant Yenileyici Isıya Karşı Koruyucu Durulanmayan Bakım Kre..

671,06₺ 1.032,00₺ Vergi Hariç: 559,22₺

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)